PL

Project Manager

Dołącz do Hanplast

Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia na stanowisku:

Opis stanowiska pracy

  • organizowanie i nadzorowanie prac realizowanych przez zespół projektowy, przydzielanie zadań, monitorowanie ich realizacji,
  • tworzenie planów projektu, harmonogramów, monitorowanie postępów prac, ryzyk, raportowanie,
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej,
  • dbanie o przepływ dokumentacji i informacji w zespole,
  • współpraca z Klientem, zapewnienie jakości projektów i satysfakcji Klienta,
  • podtrzymywanie relacji biznesowych z aktualnymi klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych klientów,
  • mapowanie obecnych i przyszłych procesów zachodzących w firmie mających wpływ na obszar zarządzania projektami,
  • prowadzenie korespondencji handlowej w językach: polskim i angielskim,
  • prowadzenie rozmów telefonicznych z obecnymi i przyszłymi klientami w językach jw.
  • udział w branżowych targach w Polsce i za granicą,
  • prowadzenie spotkań,
  • prowadzenie dokumentacji sprzedażowej,
  • analiza i uzgadnianie procesów z innymi działami w trakcie przygotowania projektu i w czasie jego wdrażania,
  • bieżące wsparcie innych obszarów (m.in. finanse, HR).

Wymagania

  • dobra znajomość programu Catia i/lub NX,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • doświadczenie w konstrukcji form wtryskowych,
  • zdolności interpersonalne w bezpośrednim kontakcie z klientem.

Oferujemy

  • pracę od zaraz,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

PRaca

Dołącz do nas. Aplikuj na stanowisko Project Manager

Praca

Prosimy podać swoje imię i nazwisko.
Brakuje poprawnego adresu e-mail.
Podaj swój numer telefonu.
Invalid Input
Fundusze Europejskie Inteligentny Rozwój - logo
Rzeczpospolita Polska - logo, flaga
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego - logo